Yetişkin Tenis Okulu

Yetişkin tenisi okulu Topspinde! Yetişkin tenis okulu muzda, ileri yaş grupları içinde keyif alacakları bir spor dalı olan tenis eğitimlerimizi, 4-6 kişilik gruplar halinde gerçekleştiriyoruz. Seviyenize göre yerleştirileceğiniz yetişkin tenis okulu gruplarımızda ihtiyacınıza yönelik  temel tenis teknikleri, taktik, dayanıklılık ve maç yönetimi konularında eğitimler veriyoruz.

Yetişkinler için tenis programları

Tenis programlarımızı farklı seviyelerdeki ve farklı yaşlardaki yetişkinler için yoğun bir tenis eğitimi vermek üzere tasarladık. Antrenmanlarımızda, oyuncuların tenis oyunlarını ileri düzeye çıkarmak için yeterli fiziksel aktiviteye sahip olmalarını hedefliyoruz. Aynı zamanda oyuncuların, kulübümüzde gerçekleşen birçok turnuva, lig ve diğer etkinliklere katılımlarına olanak ve ortam sağlıyoruz.

Bir strateji ve performans sporu olan tenisin; yaşam kalitesini artıran, kişiye özgüven katan ve yarışmacı ruhu kazandıran essiz felsefesini daha çok kişiyle paylaşmak için her yaştan amatör sporcularımıza özel bir eğitim programı hazırladık.

Yetişkinler için yüksek performans

Tenis eğitimi söz konusu olduğunda detaylara dikkat etmek son derece önemli! Antrenörlerimiz oyuncularla her vuruş tekniği üzerinde etkili ve doğru antrenman yöntemleri ile çalışarak, mükemmelliğe  ve yüksek performansa ulaşmak için oyunun tüm yönlerini analiz ediyor.

Profesyonel antrenör kadrosu

Antrenörlerimiz, oyuncuların yüksek verimlilikle tenis eğitimi almalarını sağlayacak profesyonel eğitimler aldılar. Eğitim süresince oyuncularımız farklı antrenörlerle çalışma imkanına sahip olabiliyorlar, bu da antrenman sürecini farklı açılardan analiz edilmesine yardımcı oluyor.

Kişiselleştirilmiş yaklaşım 

Her oyuncu farklıdır ve en iyi sonuçları almak için antrenman süreci çok iyi yönetilmelidir. Antrenörlerimiz süreci planlarken, oyuncunun ihtiyacı olan en iyi antrenmanı almasını sağlayan bir antrenman yöntemi kullanırken, her oyuncunun oyununu ayrı ayrı analiz eder.

Neden tenis oynamalısınız?

  • Tüm vücudunuzu kullanmanızı sağlayarak kas ve kemik yapınızın güçlenmesini sağlar.
  • Bilişsel yeteneklerinizi geliştirir.
  • Endorfin hormonunu tetikleyerek mutluluk sağlar ve modunuzu yükseltir.
  • Kalp sağlığınızı olumlu etkiler.
  • Kilo vermenize yardımcı olabilir.
  • Sosyal yeteneklerinizi ve çevrenizi geliştirmenize yardımcı olur.

Kulüp üyeliği mecburiyeti olmadan, ekonomik paketlerle siz de aramıza katılın.

 

× Buradan bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz