Özel Ders

Tenis Özel Ders Programı’nı oluştururmadaki temel hedefimiz, hangi seviyeden başlarsanız başlayın oyununuzu geliştirmek ve bunu yaparken iyi vakit geçirmektir!

İster yeni başlayan biri isterseniz bir uzman olun, burada sizin için uygun bir program mevcuttur. Bu program, sizin, arkadaşlarınızın ya da ailenizin tenis ve eğlence ihtiyaçları etrafında özelleştirilecek bir program olacaktır.Tenisiniz konusunda ne kadar ciddi olmak istediğiniz ise tamamen size bağlıdır.

Tenis profesyonelleri takımımız en kısa sürede sizin içinizdeki en iyiyi ortaya çıkarmak için en iyi eğitim metodlarını kullanacaktır.

– Yeni başlayanlar sadece bir kaç gün içerisinde tenis oynuyor olacaktır.
– Orta seviyedeki oyuncular oyunlarının tüm yönlerini geliştireceklerdir.
– İleri seviyedeki oyuncular oyunlarını rekabetçi bir seviyeye ulaştıracaklardır.

Eğitim programımızın bir önemli yönü de tenis antrenörlerimizin en modern eğitim metotları ile hemen hemen aynı eğitim metodlarını kullanacak olmasıdır. Antrenörlerimiz tenis dünyasındaki yeni öğretme yöntemleri ve tenis biyomekaniğindeki en son yenilikler ile eğitimlerini güncel tutmaya çalışmaktadırlar.

Özel derslerimiz sadece SI üyelerine verilmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen (0312) 266 71 01 numaralı telefonumuzdan bize ulaşın.

× Buradan bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz