Hakkımızda

TOPSPİN TENİS AKADEMİSİ; Yüksek tenis performansına ve kişilerin ihtiyaçlarına odaklanılarak antrenman verilen profesyonel eğitmenler tarafından organize edilmiş bir akademidir.

Akademi bünyemizde 7-8,10,12,14,16,18  yaş gruplarında Performans Tenis Eğitimi ve Tenis okulları diğer yaş gruplarında ise Yetişkinler Okulları düzenlemekteyiz.

Sports International bünyesi içerisinde bulunan akademimiz ve spor tesislerimiz modern tenis ilkelerine uyarak mental kondisyon, fitness antrenmanı, biyomekanik antrenman, koşu egzersizleri ve benzeri çalışmalarla kişilerin performansını maksimuma çıkarmak için çalışır.

Topspin Tenis akademisi olarak, amaçlarımıza yönelik eksikliklerimizi çok çalışarak gidermeyi kendimize hedef edindik. Bu da sporcularımızın başarılı olmasını sağlıyor. Bizim amacımız; kişinin tenis oynayarak eğlenmesini ve gelişmesini sağlamak bunun sonucunda da var olan yeteneğini ortaya çıkarmaktır. Programlarımız; kişinin kendini iyi hissetmesi, pozitif düşünmesi, kafasındaki sorunlardan uzaklaşması ve sağlıklı kararlar alması amacına yöneliktir. Bunlar bizim için kazanmaktan ve iyi oynamaktan çok daha önemlidir.

Akademi olarak ana misyonumuz sistemli çalışma, kalite ve güvendir.

İletişim bilgilerimiz şu şekildedir:

İhsan Doğramacı Bulvarı No:1 Bilkent /Ankara

Telefon: 0312 266 71 01  (Haftaiçi 14:00’dan sonra ulaşabilirsiniz)

× Buradan bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz